Zásnubní prsten s diamantem

Zásnubní prsten s diamantem vyjádří city beze slov

Prvním velkým krokem do manželství je darování zásnubního prstýnku. Dáte jím drahé polovičce jasně najevo, že s ní plánujete prožít celý život. Šperk, kterým budete svou vyvolenou žádat o ruku, by proto měl být exkluzivní, krásný a osobitý. Přesně takové zásnubní prsteny najdete v nabídce našeho e-shopu.

Jak vybrat zásnubní prstýnek?

Jakmile se rozhodnete, bude vás čekat první těžká zkouška – vybrat ten správný prsten. Pamatujte na to, že zásnubní prsten musí být osazený drahým kamenem. Proto vám nabízíme prstýnky s diamantem, které tento základní požadavek stoprocentně splňují. A že je z čeho vybírat. Kromě jednoduchých a decentních modelů můžete volit i originální tvar či výraznější design s netradičním usazením diamantu nebo zajímavě řešenou obroučkou. Co však mají všechny naše prsteny společné, to je perfektní provedení a luxusní vzhled, který vaší budoucí manželce zaručeně rozzáří oči štěstím.

Diamond industry company s.r.o.

Diamond industry company s.r.o.

Zlatý prsten s diamantem – sázka na jistotu

Prsten vybírejte s ohledem na vkus, zájmy a životní styl partnerky. Tradičním materiálem je 14karátové zlato. U nás ho najdete ve žluté i bílé variantě. Stačí si uvědomit, jaké šperky vaše přítelkyně nosí, a máte vyhráno. Co se týče celkového vzhledu prstýnku, preferovaný styl snadno odpozorujete z věcí, kterými se vaše láska obklopuje. Dává přednost klasickým tvarům a liniím, nebo se vyžívá v moderních kouscích a extravaganci? Podle toho jednoduše vyberete diamantový prsten, který jí bude vyhovovat po všech stránkách. Nezapomeňte ani na praktičnost. Jestliže je vaše milá sportovkyně tělem i duší, pak by asi příliš neocenila vyčnívající kamínek, o který by mohla při sportování nechtíc zavadit.

Jak vybrat velikost prstenu s diamantem

Nyní přichází na řadu velikost. Pokud vaše milovaná již nějaký prstýnek na zvoleném prstě nosí, budete to mít snadné. Prsten si v nestřežené chvíli půjčíte a změříte. Pokud žádný prsten nenosí, pak vám nezbyde nic jiného, než se velikosti dopátrat. Využijte kamarádky nebo vymyslete nějakou neškodnou lest. Nabízíme vám zásnubní prsteny s diamantem všech velikostí od 45 do 64.
Po výběru prstenu vás čeká druhá těžká zkouška. S tou už si ale musíte poradit sami. Počkejte na příhodný okamžik, vyslovte tu zásadní otázku a ukažte vaší milé, jak moc pro vás znamená. Prsten s diamantem to dokonale vyjádří i bez velkých proslovů!

Diamond industry company s.r.o.

Společnost Diamond industry company s.r.o. je výrobcem zlatých šperků se vsazenými přírodními diamanty. Všechny kameny jsou certifikovány Českou gemologickou laboratoří.

Diamantové svíčky

Diamantové svíčky

Zásnubní prsteny s přírodními diamanty – www.burzadiamantu.cz

Diamantové svíčky

Ve spolupráci s www.diamantovesvicky.cz nabízíme možnost zalití Zásnubního prstenu do Diamantové svíčky, žádejte tak ženu o ruku opravdu originálně